Osmanbey Yerleşkemizde Fakültemize ve Üniversitemiz Araştırma ve Uygulama Hastanesine  yürüme mesafesinde Kredi Yurtlar Kurumuna ait  1100 kişi kapasiteli Hacer Ana Yurdu, 1044 kişi kapasiteli Harran Yurdu, bunun yanında Şanlıurfa şehir merkezinde 260 kişi kapasiteli Şanliurfa Yurdu ve 296 kişi kapasiteli Sırrın mahallesinde  KIZ öğrencilerine hizmet veren yurtlar bulunmaktadır.
Ayrıca üniversitemize bağlı olarak hizmet veren 1 adet özel kız öğrenci yurdu bulunmaktadır. Şair Nabi Kız Öğrenci Yurdumuzun Yatak kapasitesi 150 kişilik olup Şair Nabi Kız Yurdu Yenişehir Kampüsünde bulunmaktadır.
Şair Nabi Kız Yurdu  4 katlı ve 150 yatak kapasitelidir. Yatak odaları üst katta olup, 2-3-4 Kişiliktir. Odalarda buzdolapları ve öğrencilerimizin rahatlıkla çalışabileceği çalışma ortamı mevcuttur. Her Kattda Banyo ve Ütü odaları bulunmaktadır. Alt katta ise Mutfak, Etüt ve dinlenme salonu ve çamaşırhaneler bulunmaktadır. 
 
ERKEK öğrencilerimiz için ise Kredi ve Yurtlar Kurumuna bağlı  Merkez Karaköprü ilçesinde 1000 kişi kapasiteli ve paşabağı mahallesindede 216 kişi kapasiteli  modern yurt binaları mevcuttur.


BOLOGNA

      

FAKÜLTEMİZ TANITIM FİLMİ

BAĞLANTILAR