Şanlıurfa İl Sağlık Müdürlüğü İşbirliği İle “Yenidoğan Hemşireliği Eğitim Programı” Düzenlenmektedir
10 Mart 2021 Çarşamba 16:57 tarihinde yayınlandıFakültemiz Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hemşireliği Anabilim Dalı ve Şanlıurfa İl Sağlık Müdürlüğü işbirliği ile; ilimizde bebek ölümlerinin azaltılması amacıyla "Yenidoğan Hemşireliği Eğitim Programı" hazırlanmıştır. Program 08 Mart 2021 - 07 Nisan 2021 tarihleri arasında il merkezi ve ilçelerimizde yenidoğan kliniklerinde görev yapan hemşirelere gruplar halinde, haftada 2 gün (Pazartesi- Salı) uygulanacaktır.
Eğitim programı Dekanımız Prof.Dr. Mehmet Akif ALTAY himayesinde Doç.Dr. Hülya KARATAŞ yönetimindeki akademik ekip tarafından uygulanmaktadır.
![](/assets/uploads/other/files/sbf/images/1%283%29.jpg)
![](/assets/uploads/other/files/sbf/images/2%283%29.jpg)